Nazywamy się APR i jesteśmy agencją pośrednictwa pracy

Wierzymy, że każdy powienien być szcześliwy w pracy

Tym mottem kierujemy się w naszej codziennej pracy. Staramy się jak najlepiej dopasować ludzi do miejsc pracy, aby pomóc im w pełni osiągnąć swój potencjał. Rekrutujemy ludzi dla ludzi i do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby zarówno pracownika jak i pracodawcy. Budujemy długotrwałe relacje, dbając przy tym o partnerską atmosferę.

Tworzymy zespół ludzi, którzy świadomie podchodzą do swoich obowiązków oraz do spoczywającej na nas odpowiedzialności. Dzięki naszemu wsparciu wiele osób spełnia się zawodowo, podejmując legalną i przede wszystkim bezpieczną pracę, otrzymując za nią w pełni satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Szybka rekrutacja

Zapewniamy szybki i sprawny proces rekrutacji, co pozwala na ekspresowe uzupełnienie braków kadrowych.

Minimum formalności

Po ustaleniu potrzeb Twojej firmy, zawarcie z nami Umowy to jedyna formalność.

Kompleksowa obusługa

Oferujemy kompleksowe wsparcie zarówno w procesie rekrutacji, jaki i w obsłudze pracowników.

Oszczędnośc pieniędzy

Świadczone przez nas usługi outsourcing pracowniczego to gwarantowana oszczędność nawet o 35%.

Nasze wartości

01
Elastyczność

Indywidualne podejście do każdego klienta, jak i dopasowanie konkretnych warunków współpracy zapewnia nam dopasowanie oferty do jego realnych potrzeb.

02
Ludzie dla Ludzi

Wychodzimy z założenia, że rekrutujemy ludzi dla ludzi. Dlatego w trakcie rekrutacji skupiamy się na charakterach i osobowościach naszych kandydatów - kierujemy się ludzkim podejściem.

03
Profesjonalizm

Niezależnie od tego, czy prowadzimy rekrutację dla małej firmy czy dla wielkiej korporacji – zawsze dajemy z siebie 100% i wykazujemy pełen profesjonalizm.

04
Niekonwencjonalne podejście

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nie boimy się nowych wyzwań, które będą owocnym rozwiązaniem dla naszego klienta.

05
Gra zespołowa

Tworzymy zespół specjalistów, który znając swój cel, dokłada wszelkich starań w jego realizacji. Ukierunkowujemy swoje działania tak, aby nasza współpraca przynosiła najlepsze rezultaty.

Szukasz pracowników?

Rozważasz szybkie zapewnienie wakatów w swojej firmie lub potrzebujesz wsparcia w rekrutacji konkretnych specjalistów na stanowiska? Przedstawiamy kilka ciekawych rozwiązań:

 

  • leasing pracowniczy
  • praca tymczasowa
  • rekrutacja stała

Szukasz pracy?

Jako agencja pracy tymczasowej, zapewniamy zatrudnienie na podstawie legalnej umowy. Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z podjęciem pracy niezależnie od charakteru.

 

  • pewne zatrudnienie
  • minimum formalności
  • legalizacja pracy oraz pobytu

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy